Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Authored by
bs: Napisao

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: The post could not be saved.
bs: Članak nije mogao biti sačuvan.
