Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Location
he: מיקום

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Desc
he: יורד

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Delete contact
he: מחיקת סיווג

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
