Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Authored by
oc: Escrich per

en: End Date
oc: Data de fin

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Delete contact
oc: Suprimir lo contacte

en: The post could not be saved.
oc: Lo contengut a pas pogut èsser enregistrat.

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
