Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
