Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
