Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
