Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Location
uk: Місце розташування

en: Authored by
uk: Автор

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Desc
uk: Спад

en: Calendar
uk: Календар

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Delete contact
uk: Знищити контакт

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Google Calendar
uk: Календар Google

en: Master
uk: Головне

en: Calendar Events
uk: Календарні події

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
