Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Enabled
es: Activado

en: Custom
es: Personalizado

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Source
es: Origen

en: Source field
es: Campo original
