Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Custom
nl: Aangepast

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Source
nl: Bron

en: Source field
nl: Bronveld

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl
