Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Source
tr: Kaynak

en: Source field
tr: Kaynak alan
