Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Source
vi: Nguồn

en: Source field
vi: Trường nguồn
