Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Source
da: Kilde

en: Source field
da: Kildefelt
