Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Custom
ja: カスタム

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Source
ja: ソース

en: Image Style
ja: イメージスタイル
