Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Source
fa: منبع
