Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Source
sv: Källa

en: Source field
sv: Källfält
