Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Source
bg: Източник
