Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Source
de: Quelle

en: Source field
de: Ursprungsfeld

en: Image Style
de: Bildstil
