Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Custom
hu: Egyéni

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Source
hu: Forrás

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Image Style
hu: Képstílus
