Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Source
id: Sumber

en: Source field
id: Bidang asal
