Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Source
ug: مەنبە
