Google Programmable Search Engine (5.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Search
et: Otsing

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Overlay
et: Ülekate

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: About
et: Programmist

en: Compact
et: Kompaktne

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.
