Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Two column
bo: སྡེ་གཉིས།

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Please enter some keywords.
bo: གནད་ཚིག་འགའ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས།

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Enter your keywords
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གནད་ཚིག་འཇུག་རོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Searched %type for %keys.
bo: %keys་ལ་%type་འཚོལ་བཤེར་བྱས་པ།
