Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Search
bs: Pretraga

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Please enter some keywords.
bs: Molimo unesite neke ključne riječi.

en: Enter your keywords
bs: Unesite vaše ključne riječi
