Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Search
ca: Cerca

en: Two column
ca: Dues columnes

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: Display search results
ca: Mostra els resultats de la cerca

en: On this site (requires JavaScript)
ca: En aquest lloc (necessita JavaScript)

en: On Google
ca: A Google

en: Search results prefix text
ca: Text anterior als resultats de la cerca

en: Search results suffix text
ca: Text posterior als resultats de la cerca

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: About
ca: Detalls

en: Compact
ca: Compacta

en: Searched %type for %keys.
ca: Cercat %type per %keys.
