Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Search
cs: Hledat

en: Setup
cs: Konfigurace

en: Your search yielded no results.
cs: Vyhledávání nenalezlo žádné výsledky.

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Enter your keywords
cs: Zadejte hledaný termín

en: About
cs: Popis

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Searched %type for %keys.
cs: Hledaný typ %type pro klíče %keys.

en: Custom Stylesheet
cs: Soubor s uživatelsky definovanými styly
