Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Search
da: Søg

en: Setup
da: Indstillinger

en: Two column
da: To spalter

en: Your search yielded no results.
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Please enter some keywords.
da: Indtast venligst nogle søgeord.

en: Overlay
da: Overlejring

en: Enter your keywords
da: Indtast søgeord

en: About
da: Om

en: Compact
da: Kompakt

en: Searched %type for %keys.
da: Søgte efter %keys i %type.
