Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Please enter some keywords.
eo: Bonvolu entajpi ŝlosilvortojn.

en: Enter your keywords
eo: Enigu viajn ŝlosilvortojn
