Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Forms
is: Form

en: Search
is: Leit

en: Two column
is: Tveggja dálka

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Enter your keywords
is: Sláðu inn leitarorð/in

en: About
is: Um
