Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Forms
it: Form

en: Search
it: Cerca

en: Your search yielded no results.
it: La ricerca non ha prodotto risultati.

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Please enter some keywords.
it: Inserisci una o più chiavi di ricerca.

en: Enter your keywords
it: Inserisci le chiavi di ricerca

en: About
it: Informazioni

en: Compact
it: Compatto

en: Searched %type for %keys.
it: Cercato %keys in %type.
