Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Please enter some keywords.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​មួយ​ចំនួន ។

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Enter your keywords
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​របស់​អ្នក

en: About
km: អំពី

en: Searched %type for %keys.
km: បាន​ស្វែង​រក​ %type ​សម្រាប់​ %keys ។
