Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Search
mr: शोध

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Please enter some keywords.
mr: कृपया शोधण्यासाठी शब्द लिहा

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा
