Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: About
ne: बारेमा
