Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Search
nl: Zoeken

en: Setup
nl: Instellen

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Your search yielded no results.
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: About
nl: Over

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: Custom Stylesheet
nl: Aangepaste stylesheet
