Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Search
ru: Поиск

en: Setup
ru: Установка

en: Two column
ru: Две колонки

en: Your search yielded no results.
ru: Поиск не дал результатов.

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Please enter some keywords.
ru: Пожалуйста, введите ключевые слова.

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Display search results
ru: Показать результаты поиска

en: On this site (requires JavaScript)
ru: На этом сайте (необходим JavaScript)

en: On Google
ru: В Google

en: Enter your keywords
ru: Введите ключевые слова для поиска

en: About
ru: Информация

en: Full width
ru: На всю длину

en: Compact
ru: Компактный

en: Searched %type for %keys.
ru: Поиск %type по запросу %keys.

en: Custom Stylesheet
ru: Собственный набор стилей

en: Search Results Display
ru: Отображение результатов поиска
