Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Please enter some keywords.
sq: Shkruaj ndonjë fjalëkyçe.

en: Enter your keywords
sq: Shkruaj fjalëkyçin tuaj

en: About
sq: Informacione
