Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Please enter some keywords.
ug: ھالقىلىق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter your keywords
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: About
ug: ھەققىدە
