Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Search
af: Soek

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in
