Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Search
hu: Keresés

en: Setup
hu: Beállítás

en: Two column
hu: Két oszlop

en: Your search yielded no results.
hu: A keresett kifejezés nem található.

en: Search results
hu: Keresési eredmények

en: Please enter some keywords.
hu: Meg kell adni kulcsszavakat.

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Display search results
hu: Keresési eredmények mutatása

en: On this site (requires JavaScript)
hu: Az oldalon (Javascript szükséges)

en: Enter your keywords
hu: A keresendő kulcsszavak

en: About
hu: Leírás

en: Compact
hu: Tömör

en: Searched %type for %keys.
hu: %type típus keresése ezekre a kulcsszavakra: %keys.

en: Custom Stylesheet
hu: Egyedi stíluslap
