Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Search
ja: 検索

en: Two column
ja: 2カラム

en: Your search yielded no results.
ja: 検索に一致する結果はありません。

en: Search results
ja: 検索結果

en: Please enter some keywords.
ja: いくつかのキーワードを入力してください。

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Enter your keywords
ja: 検索キーワードを入力してください

en: About
ja: アバウト

en: Compact
ja: コンパクト

en: Searched %type for %keys.
ja: %typeから%keysを検索しました。
