Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Search
ms: Carian

en: Search results
ms: Keputusan carian

en: Please enter some keywords.
ms: Sila masukkan kata-kata kunci.

en: Overlay
ms: Tindihan atas

en: Enter your keywords
ms: Masukkan kata-kata kunci anda

en: About
ms: Perihal

en: Searched %type for %keys.
ms: Telah mencari %type untuk %keys.
