Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Search
no: Søk

en: Two column
no: To kolonner

en: Your search yielded no results.
no: Søket ga ingen resultater.

en: Search results
no: Søkeresultater

en: Please enter some keywords.
no: Du må skrive inn nøkkelord.

en: Overlay
no: Lag

en: Enter your keywords
no: Oppgi nøkkelord

en: About
no: Om

en: Compact
no: Kompakt

en: Searched %type for %keys.
no: Søkte i %type etter %keys.
