Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Search
nn: Søk

en: Your search yielded no results.
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Enter your keywords
nn: Skriv inn nøkkelorda dine
