Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Search
fa: جستجو

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: About
fa: درباره

en: Compact
fa: فشرده

en: Searched %type for %keys.
fa: %keys در %type جستجو شدند.
