Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: Please enter some keywords.
ta: சில வார்த்தைகளை உள்ளிடுக.

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Compact
ta: அடக்கமான
