Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Search
tr: Ara

en: Setup
tr: Kurulum

en: Two column
tr: İki sütun

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: Overlay
tr: Üst katman

en: On this site (requires JavaScript)
tr: Bu sitede (JavaScript gerektirir)

en: Enter your keywords
tr: Anahtar kelimelerinizi girin

en: About
tr: Hakkında

en: Compact
tr: Sade

en: Searched %type for %keys.
tr: %type içinde %keys arandı.

en: Custom Stylesheet
tr: Özelleştirilmiş CSS Stil Dosyası
