Google Programmable Search Engine (5.0.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Search
uk: Пошук

en: Setup
uk: Установки

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Your search yielded no results.
uk: За вашим запитом нічого не знайдено.

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Overlay
uk: Накладання

en: Display search results
uk: Показати результати пошуку

en: On Google
uk: В Google

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: About
uk: Про модуль

en: Compact
uk: Компактний

en: Searched %type for %keys.
uk: Пошук %type по запиту %keys.

en: Custom Stylesheet
uk: Власна таблиця стилів

en: Search Results Display
uk: Відображення результатів пошуку
