Google Programmable Search Engine (5.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Search
sl: Išči

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Enter your keywords
sl: Vnesite ključne besede

en: About
sl: O modulu
