Google Custom Search Engine (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Search
bg: Търси

en: High
bg: Силна

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Off
bg: Изключи

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно

en: Select
bg: Избери

en: Blocks
bg: Блокове

en: Enter your keywords
bg: Въведете ключови думи
