Google Custom Search Engine (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: High
el: Υψηλό

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Off
el: Κλειστό

en: Medium
el: Μέσο

en: Right
el: Δεξιά

en: Select
el: Επιλογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Enter your keywords
el: Εισάγετε τις λέξεις-κλειδιά

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Compact
el: Συμπαγής
