Google Custom Search Engine (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Search
eo: Serĉu

en: High
eo: Alta

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Medium
eo: Medio

en: Google
eo: Guglo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Enter your keywords
eo: Enigu viajn ŝlosilvortojn
